Karasu Katlanır Cam Balkon Sistemleri
Buradasınız: Anasayfa / Karasu Katlanır Cam Balkon Sistemleri
Karasu Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon kapama sistemlerinde Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Enak Mühendislik, tüm çalışanların etkin katılımlarıyla müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanıyor.

Cam Balkon üretim, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite yönetimi anlayışıyla hareket ediyoruz, tecrübeli ve geniş kadromuzla, kesin müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Tüm bunları yaparken sektörümüzde lider, kaliteli ve yenilikçi kimliğimizi geliştirmeyi hedefliyoruz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru şekilde ve en uygun ürünle çözümler üreten, kaliteden ödün vermeden hizmet veren bir firma olmayı öncelikli misyonu olarak belirlemiş olan Enak Mühendislik, bununla birlikte müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir bakış açısı ile sektörde var olmaya devam edecektir..

Vizyonumuz

Enak Mühendislik’nın öncelikli hedefi; Köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, ürünlerinin kalitesi ile tanınan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada müşterilerine beklentilerinden daha fazlasını sunan, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir Cam Balkon firması olmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın