Blog

Cam Balkon Modelleri

Karasu Cam Balkon evlerimizin, mekanlarımızın nadide alanı olan balkonların ferahlığını koruyabilmek ve dört mevsim kullanımına olanak sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. İstenilen zaman açık istenilen zaman kapalı olarak kullanılabilen kullanılabilen cam balkon almaya karar vermişseniz seçeceğiniz modelde şunlara dikkat etmelisiniz.

Öncelikle ihtiyaç doğru saptanmalı. Aranılan konfor mu görsellik mi estetik kaygının yanında fonksiyonel de mi olmalı? Bu aşamada doğru karar alabilmek için, uzman ekibimiz de ücretsiz keşif imkanı sunarak bilgi birikimini sizlerle paylaşmaktadır.

Çoğu zaman çocuklu ailelerde ihtiyaç, ısı kaybının önüne geçilmesi olarak karşımıza çıkıyor. Mekanlarının cephesi güneş görmeyen, daha soğuk ve sert koşulların yaşandığı yerlerde çoğunlukla Isı Camlı Cam Balkonlar tercih edilmektedir. Camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bütçenize katkısını doğrudan görebilirsiniz. Kullanacağınız Camların özellikleri ve renkleri performans değerlerini yükseltir. Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı sağlamaktadır. Eğer camekan bir alanın daha güzenli daha sağlıklı olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz modellerden biri de Sürme Sistemli Camlardır. Özellikle eşiksiz cam sistemiyle mekanınızdaki estetik algıyı mükemmel şekilde yönetebilirsiniz. Ofisinizde, kafe, restoran gibi işletmelerinizde ihtiyaçlarınıza en doğru cevap verebilecek modellerden biri Giyotin Pergole Sistemler  olarak karşımıza çıkmaktadır. Derin estetik algısıyla müşterilerinizi memnun edip birden çok selfie köşesi de yaratabilirsiniz  Cam Balkon modellerimiz müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkıp gereksinimlere en uygun şekilde cevap verebilmek amaçlanmıştır.

Resim
X